Hakkımızda

ŞİRKETİMİZ

2001 YILINDA KURULMUŞ OLUP TAMAMEN İSTİSTAM YARATMAKTIR. BİZ BU İŞE BİR MUHASEBE BİR SATIŞ TEMSİLCİSİ VE SERVİS ELEMANI VE İNANCIMIZLA BAŞLADIK . YILLARIN TECRÜBESİNİ ORTAYA KOYDUK . ÖNCE BİZE GÜVENEN MANEVİ DESTEK VEREN KURULUŞLARLA BAŞLADIK . VE ONLARI ASLA MADUR VE MAHCUP ETMEDİK . ŞUANDA 35 ELEMAN ARAÇ FİLOMUZ VE ÇOK SAYIDA DEĞERLİ İŞ ORTAKLARIMIZ VARDIR . İLK GÜNKÜ AŞKLA VE YENİLİKLERİN PEŞİNDEYİZ . KONUMUZDA LİDER VE LİDER KURULUŞLARINDANIZ . TAVİZ VERMEDEN GÜÇLÜ BİR YAPIMIZ VAR . BİZ BU İLHAMI VEREN ÖNCE ÇALIŞANLARIMIZ İŞ ORTAKLARIMIZIN REFERANSLARIDIR. HEDEFİMİZ YAPABİLDİĞİMİZ YERE KADAR İSTİSTAM SAĞLAMAK KALİTEMİZDEN ASLA ÖDÜN VERMEMEK . YEREL İŞLETMELERİNDE SİSTEM DE OLDUĞUNU YAPTIĞIMIZ İŞLE KANITLAMAKTIR . DESTEKLERİNİZDEN DOLAYI ÇOK DEĞERLİ PERSENOLİMİZ SİZE VE İŞ ORTAKLARIMIZI SONSUZ TEŞEKKÜR EDERİZ .

  • Uygun Fiyatlı Kaliteli Ürünler
  • Güler Yüzlü Müşteri Hizmetleri
  • Kapıya Teslimat

Takımımız

cms-img

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışanlarımız

Şuan 35 deneyimli çalışanımızla müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak amacıyla durmadan çalışıyoruz. Araç filomuzla en kısa sürede kapınıza ürünlerinizi teslim ediyoruz.

Yorumlarımız

Çocuğumun sünnet yemeği için gerekli olan bütün malzemeleri nereden bulurum diye araştırırken Antalya Gelişimi buldum. Dışarı çıkıp alacak kadar vaktim yoktu. Tek telefonla ihtiyacım olan bütün ürünleri kapıma kadar getirdiler. Hem uygun fiyatlı hemde kaliteli ürünler. Teşekkür ederim Antalya Gelişim.

Hatice Ünal

İş yerindeki mutfağımız için alışveriş yapabileceğimiz bir yere ararken buldum. Kaliteli ürünleri ve güler yüzleriyle şimdiye kadar hiç pişman etmediler. İyiki karşılaştık Antalya Gelişim.

Murat Sever